مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار تابلو ترافیکی و کارخانجات تولید کننده آن در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارخانجات تولید کننده تابلو ترافیکی در کشوربازار بزرگ فروش تابلو ترافیکی در تهرانانواع تابلو ترافیکی کدام اند؟فروش عمده تابلو ترافیکی در کشور

امروزه برخلاف گذشته با زیاد شدن تعداد وسایل نقلیه و به منظور کاهش خطرات و ایجاد هشدار ها برای رانندگان و عابران از تابلوهای ترافیکی استفاده می کنند، به همین منظور نیز بازار تابلو ترافیکی داغ است.

بازار تابلو ترافیکی و کارخانجات تولید کننده آن در کشور

کارخانجات تولید کننده تابلو ترافیکی در کشور

کارخانجات تولید کننده تابلو ترافیکی در کشورکارخانجات تولید کننده تابلو ترافیکی در کشور بر اساس استاندارد های لازم و با طراحی های به خصوصی اقدام به تولید این محصولات می کنند.

 از جمله شهر های صاحب شرکت های تولید تجهیزات ترافیکی تبریز است.

کارخانجات تولید کننده در کشور انواع تجهیزات ترافیکی شهری به خصوص تابلو های ترافیکی، مسیر نما ها و تابلو های ریلی را تولید می کنند.

بازار بزرگ فروش تابلو ترافیکی در تهران

بازار بزرگ فروش تابلو ترافیکی در تهراندر تهران نیز همانند سایر شهرهای کشور شرکت ها و نمایندگی های تولید کننده تابلو های ترافیکی وجود دارند. بازار بزرگ فروش تابلو ترافیکی در تهران و فروشگاه لوازم ترافیکی در این شهر انواع تابلو ها با ابعاد مختلف را عرضه می کند.

انواع تابلو ترافیکی کدام اند؟

انواع تابلو ترافیکی کدام اند؟تابلو های ترافیکی انواع مختلفی دارند که می توان آنها را به چند مدل مختلف نام گذاری کرد.

  • تابلو های ترافیکی در عملیات اجرایی
  • تابلو های ترافیکی برای اخطار
  • تابلو های ترافیکی انتظامی
  • تابلو های جانپناه
  • تابلو های اخباری
  • تابلو های راهنمای مسیر
  • تابلوی اسامیو هدایتی
  • و …

ابعاد تابلوهای راهنمای مسیر بر حسب نوع آنان متفاوت است، برای مثال شکل تابلو های ترافیکی که برای اخطار به کار می روند به شکل مثلث است و با تابلو های ترافیکی انتظامی که به شکل دایره است فرق دارند.

در این محصولات باید از شبرنگ های با کیفیت و رنگ های مناسب استفاده شود تا هم عمر بالایی داشته باشند و هم به گونه ایی باشند که در شب از فاصله دور توسط رانندگان قابل رویت باشند.

همچنین در هنگام نصب از پایه های آهنی استفاده می شود که در هنگام برخورد وسایل نقلیه با این تابلو ها خسارات جبران ناپذیری به وجود می آورند که باید در هنگام نصب از پایه های مطمئن استفاده کرد تا از خسارات احتمالی بکاهد.

فروش عمده تابلو ترافیکی در کشور

فروش عمده تابلو ترافیکی در کشورفروش عمده تابلو ترافیکی در کشور در اکثر شهر های کشور انجام می شود.

قیمت تابلو معابر ترافیکی بسته به ساخت و نوع و تجهیزات به کار رفته در آن متفاوت است، برای نمونه در این محصولات از شبرنگ استفاده می شود و جنس شبرنگ ها بسته به گلاسبید ها و منشور های به کار رفته در آن فرق دارد و هرچه که جنس آن با کیفیت تر باشد و عمر طولانی تری داشته باشد به طبع قیمت آن نیز بالاتر می رود.

در کشور ما نمایندگی های فروش زیادی وجود دارند که تابلو های با کیفیت را با نازلترین قیمت ها در اختیار مشتریان و دستگاه های اجرایی قرار می دهند.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید