مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده موزاییک شیار دار پیاده رو

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بهترین موزاییک شیار دارمراکز خرید موزاییک شیار دار ویژه نابینایان

موزاییک شیار دار پیاده رو، به موزاییکی می گویند که سطح روی آن برجستگی و فرورفتگی داشته باشد و جنس آنها از بتن و سیمان است و در طرحها و رنگ های گوناگون تولید می شود. از موزاییک شیار دار برای مشخص کردن مسیر پیاده رو استفاده می کنند و طراحان با خلاقیت ویژه نقشهای بسیار زیبایی برای آن می آفرینند. شما هم می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا برای دیدن انواع مدلها و قیمت آنها، به وب سایت ما مراجعه کنید.

تولید کننده موزاییک شیار دار پیاده رو

مشخصات بهترین موزاییک شیار دار

مشخصات بهترین موزاییک شیار دار پیاده روها بخش بزرگی از شهر ما را تشکیل می دهد برای برخورداری از مسیر بهتر برای عبور و مرور، استفاده از کفپوش امری اجتناب ناپذیر است . با پیشرفت علم و تکنولوژی دست اندرکاران این عرصه به فکر تولید کفپوشهایی با شکل و رنگ متفاوت افتادند و پس از گذراندن تمامی مراحل تولید، آن را به بازار عرضه کردند.

از مشخصات بهترین موزاییک شیار دار می توان به مشخص کردن راه برای عابر پیاده ذکر کرد به ویژه برای افراد نابینا این مشخصه بسیار حائز اهمیت است. برای انتخاب مناسب موزاییک شیاردار برای مکانهای مختلف باید به نکات زیر توجه کرد :

میزان تحمل وزن: برای خرید موزاییک به ترافیک توجه شود هر موزاییکی برای ترافیک بالا مناسب نبوده و باید موزاییک محکمتری انتخاب کنید و برای محل کم ترافیک نیاز نیست موزاییک گران با استحکام بالا تهیه کنید.

• میزان لغزندگی: برای فصول پاییز و زمستان که بارندگی زیاد است و در حالت عادی زمین لغزنده است پس باید کفپوشی انتخاب شود که باعث لغزندگی نشود.

عدم جذب آب و رطوبت: برای انتخاب موزاییک باید به این خصوصیت، توجه ویژه ای کرد چرا که هر اندازه که قدرت جذب آب در موزاییک بیشتر باشد سرما و یخبندان بیشتر نفوذ می کند و باعث از بین رفتن و ترک خوردگی موزاییک می شود پس موزاییکی انتخاب کنید که جذب آب کمتری داشته باشد.

مراکز خرید موزاییک شیار دار ویژه نابینایان

مراکز خرید موزاییک شیار دار ویژه نابینایان در مراکز خرید موزاییک شیار دار ما ، موزاییکهای متنوعی در جنس و طرح و کیفیت و قیمت متفاوت موجود است و بسته به مکان مورد استفاده باید انتخاب شوند. مرکز فروشگاهی ما با به کارگیری بهترین تجهیزات و تکنولوژیهای روز، موزاییکهایی تولید می کنند که در نوع خود بی نظیر هستند و زیبایی و دوام از مشخصه های تولیدات ماست.

شما هم می توانید برای سفارش آن مستقیما به فروشگاه ما مراجعه کنید و این محصول با کیفیت را ارزانتر از بازار به صورت عمده تهیه نمایید. همچنین شما می توانید به فروشگاه آنلاین ما مراجعه کرده و به صورت اینترنتی جنس مورد تقاضای خود را خریداری کنید.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید