مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز شبرنگ ترافیکی رفلومکس کره

آنچه در این مقاله می خوانید...

9 مزایا شبرنگ ترافیکی رفلومکس کره پرفروش ترین شبرنگ ترافیکی رفلومکس کره

شبرنگ برچسبی است که نور را منعکس نموده و در تاریکی شب نمایان می شود که به همین دلیل در جاده ها و خیابان ها برای نشان دادن پیغام به راننده مورد استفاده قرار می گیرد که دارای برند و مدل و رنگ های مختلفی است و یکی از این نمونه ها شبرنگ ترافیکی رفلومکس کره می باشد که دارای کیفیت منحصر به فرد و طول عمر بالایی بوده و خریداران زیادی دارد.

قیمت روز شبرنگ ترافیکی رفلومکس کره

۹ مزایا شبرنگ ترافیکی رفلومکس کره

9 مزایا شبرنگ ترافیکی رفلومکس کره مزایای شبرنگ ترافیکی رفلومکس کره دارای مزایای زیادی است که به ذکر مواردی از آنها می پردازیم:

  • شبرنگ رفلومکس کره در پیشگیری و کنترل خطرات پیش بینی نشده تاثیر زیادی دارد و با انعکاس نور در جاده های پر خطر و در شب هنگام به رانندگان در مورد خطر هشدار می دهد‌.
  • این شبرنگ دارای مقاومت بالایی در برابر آسیب های محیط کار برخوردار بوده و دوام و طول عمر بالایی دارد و در برابر پارگی از استحکام خوبی برخوردار می باشد.
  • بعد از چسباندن آن به سطح مورد نظر به راحتی جدا نخواهد شد و در برابر برخورد با اجسام و حرارت تغییر شکل نخواهد داد و در برابر شرایط مختلف آب و هوایی و رطوبت بالا استقامت دارد.
  • شبرنگ رفلومکس قابلیت نصب بر سطوح مختلف را داشته و دارای انعطاف بالایی بوده و در مکان های خصوصی و عمومی استفاده می شود و باران و آب بر کیفیت آن تاثیر نخواهد گذاشت.
  • این شبرنگ در برابر مواد روغنی، بنزین، نفت، مواد اسیدی و شیمیایی مقاوم بوده است و در طرح و رنگ مختلفی ارائه می شود.

پرفروش ترین شبرنگ ترافیکی رفلومکس کره

پرفروش ترین شبرنگ ترافیکی رفلومکس کره پرفروش ترین شبرنگ ترافیکی در بازار نوع رفلومکس کره است که دارای کیفیت و طول عمر بالایی بوده و در مدل های مختلفی تولید می شود و به دلیل تنوع بالایی که دارد نیاز همه مشتریان را پاسخگو می باشد و از این شبرنگ به دلیل طول عمر بالایی که دارد در جاده ها و خیابان ها استفاده می شود.

شبرنگ رفلومکس از نمونه های وارداتی است که وارد بازارهای داخلی شده و بسته به کیفیت و طول عمری که مدل های مختلف آن دارد دارای نرخ های مختلفی بوده و خریداران در صورتی که آن را عمده تهیه کنند ارزانتر و باصرفه تر خواهند توانست شبرنگ را خریداری نمایند.

شبرنگ دارای رنگ های متنوعی بوده و در تابلوها ی مختلفی که نشان دهنده هشدار و خطر و آدرس و … است در سطح شهر، مکان های عمونی و جاده های بیرونی شهر و آزاد راه ها استفاده می شود که با انعکاس نور از آن در تاریکی می توان آن را مشاهده نمود و پیام درج شده در آن را دید.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید